GSH-Építő Kft. : Karrier

Karrier

Legyél Te csapatunk új tagja!

A GSH-Építő Kft.  Baranya megye egyik dinamikusan fejlődő vezető építőipari vállalkozása, fiatalos munkatársakkal, kellemes, modern munkakörnyezetben. Számunkra kiemelten fontos, hogy dolgozóink részére folyamatos szakmai fejlődést biztosítsunk. Emellett nem csupán előrelépési lehetőségeket kínálunk, hanem versenyképes fizetést egyaránt!

Ha nem rövidtávra keresel állást és precízen dolgozol, várjuk jelentkezésedet! Aktuális állásajánlataink menüpont alatt találod, hogy jelenleg milyen nyitott pozíciókra keresünk munkatársakat.

Aktuális ajánlataink

Cégünk folyamatosan keres munkatársakat az alábbi pozíciókra:

Műszaki előkészítő

Feladatok:

  • árajánlatok készítése
  • költségvetések készítése
  • tervek felülvizsgálata
  • mennyiségi számítások
  • kivitelezési munkák irodai háttértámogatása

Elvárások:

  • minimum középiskolai végzettség
  • Terc program ismerete
  • tapasztalat a MS Office alkalmazások terén
  • agilis személyiség
  • lojalitás

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus csapat
  • előrelépési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés

Ha az ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet az info@gshepito.hu e-mail címre várjuk önéletrajzodat!